21. dubna 2024
neděle
Mateřské centrum / herna
9:30 - 12:00
Sala Terrena
15.00–21.00+

Podpůrná skupina při kojení

každý čtvrtek, 17.00–18.30, Mateřské centrum

Kontakt

Petra Novotná, certifikovaná laktační poradkyně
602 337 758
brestfidink@gmail.com

Kojení neznamená jen přísun živin nebo prostředek pro uklidnění. Jde o mnohem víc – o tvoření tolik důležité vztahové vazby. Obraz kojící ženy se nám vytratil z dohledu a já se po vzoru MAMILY snažím přispět k tomu, aby se kojení stalo opět normou. A proto se zrodil nápad založit podpůrnou skupinu při kojení (tzv. podpůrku) i v KC Kampa.

K čemu jsou podpůrky? Kontaktní rodičovství není sranda, zejména v dnešní době. Nejen, že je to intenzivní a fyzicky i psychicky náročné, ale zdá se, že se musíme každý den před svým okolím (rodinou, přáteli, doktory) obhajovat, proč to vlastně děláme. Vidím tedy veliký smysl v pravidelném setkávání maminek s dětmi za účelem vzájemné podpory, sdílení zkušeností (nejen s kojením) a hlavně ujištění, že v tom nejsme samy. Pokud cítíte, že vám právě taková skupina podobně naladěných žen chybí, přijďte se podívat na Kampu.

O mně

Jsem matkou dvouleté dcery a letos jsem se stala certifikovanou laktační poradkyní MAMILY. Sama vím, jak je někdy náročné ustát tlak okolí na naši „nenormální“ výchovu/výživu/kojení/nošení … Proto se snažím podporovat maminky, které to potřebují a stojí o to.

https://facebook.com/BrestFidink/

Cena za setkání 100 Kč.
Prosíme zájemkyně, aby se vždy předem nahlásily emailem či telefonicky.